DLACZEGO MY?

KRÓTKIE TERMINY DOSTAW:

Obsługą naszych dostaw, zajmują się profesjonalne firmy spedycyjne, gwarantujące bezpieczne zabezpieczenie ładunku, krótkie terminy dostaw wraz pełną obsługą celno-portową. W zależności od ustaleń z naszymi Klientami, zamówienia realizujemy przy wykorzystaniu transportu morskiego, kolejowego, lotniczego i drogowego.

 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZNIE:

Eneconsulting tworzą osoby, posiadające wieloletnie doświadczenie w energetyce i handlu zagranicznym. Naszą działalność opieramy na wyłącznej reprezentacji w Polsce renomowanych,światowych producentów przewodów i kabli elektroenergetycznych, słupów kratowych itd. Eneconsulting jest m.in. wyłącznym dystrybutorem w Polsce firmy Hengtong Optic-Electric Int. Co. Ltd. Firma Hengtong została założona w 1993 roku i jest jednym z trzech największych producentów kabli światłowodowych, przewodów napowietrznych i kabli elektroenergetycznychw Chinach. Hengtong Optic-Electric Int. Co. Ltd.  jest notowana na giełdzie w Szanghaju i HongKongu i jest strategicznym partnerem dla czołowych operatorów telekomunikacyjnych i energetycznych w Chinach i innych krajach na terenie całego świata. Poza Chinami, Hengtong posiada swoje fabryki na kilku kontynentach, w Europie w Portugalii, Hiszpanii i RFN.

 

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG:

Eneconsulting zajmuje się sprzedażą wyrobów dla energetyki zawodowej oraz consultingiem. Naszą podstawą działalnością jest sprzedaż przewodów i kabli elektroenergetycznych, przewodów OPGW wraz z osprzętem, słupów kratowych do inwestycji związanych z modernizacją i budową linii elektroenergetycznych wysokich napięć. Uczestniczymy na każdym etapie inwestycji, wspierając naszych Klientów zarówno w sferze technicznej jak i prawnej, tłumaczeniach, logistyce itd.

Eneconsulting, świadczy usługi consultingowe w sektorze energetycznym i przemysłowym. Wykonujemy analizy i audyty techniczne i jesteśmy doradcą dla prywatnych inwestorów. Jako doradca inwestycyjny, sprawujemy nadzór nad jej częścią projektową i wykonawczą. Dbamy o jej efektywność ekonomiczną  oraz bierzemy czynny udział w uzgodnieniach z zakładem energetycznym.

Nasza oferta jest skierowana do prywatnych inwestorów, zamierzających inwestować w budowę fabryk, hal produkcyjnych, hal magazynowych, biurowców, obiektów użyteczności publiczne itp.. Nasze analizy i związane z nimi doradztwo, mają na celu zwrócenia Państwu uwagi na możliwość obniżenia kosztów inwestycji, a także bieżącej działalności operacyjnej przedsiębiorstwa.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ:

Największym priorytetem Eneconsulting jest dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Oferowane przez naszą firmę wyroby, produkowane są wyłącznie w firmach posiadające systemy ISO, nowoczesny park maszynowy i spełniające międzynarodowe normy. Dodatkowo importowane przewody i kable elektroenergetyczne, badane są w Instytucie Energetyki na zgodność z normami PN-EN. Jesteśmy dostawcą przewodów napowietrznych, przewodów OPGW oraz słupów kratowych do nowobudowanych i modernizowanych linii 400 i 220 kV w PSE S.A. Przewody robocze takie jak AFL, AFLs, ALFse oraz przewody OPGW wraz z osprzętem, znajdują się w sieciach dystrybucyjnych wszystkich spółek dystrybucyjnych.