PROJEKTY EPC I KABLE PODMORSKIE

Współpraca Eneconsulting z firmami budownictwa energetycznego z Chin i Indii, pozwala oferować na polskim rynku formułę EPC (ang. engineering, procurement, construction) dla inwestycji realizowanych w sektorze energetycznym, kolejowym i budowlanym.

W modelu EPC czyli „inwestycji pod klucz” możemy wyodrębnić następujące etapy:

  • engineering – zakres prac inżynierskich (głównie dialog techniczny i projektowanie)
  • procurement – zamówienie wszystkich potrzebnych usług i materiałów
  • construction – budowa oraz odbiory techniczne.

Możemy zaoferować Państwu wiarygodnego Partnera, mogącego zapewnić finasowanie inwestycji oraz niezbędne, wymagane referencje.

 

      

 

Wraz z dynamicznym rozwojem farm wiatrowych budowanych na morzu, Eneconsulting może Państwu zaoferować kable podmorskie produkcji Hengtong Optic-Electric Co. Ltd.

Hengtong koncentruje się na opracowywaniu i produkcji podmorskich kabli energetycznych, podmorskich kabli światłowodowych, kompozytowych kabli podmorskich z włókien światłowodowych, specjalnych kabli podwodnych, akcesoriów do transoceanicznych systemów komunikacyjnych i kabli wysokiego napięcia. Firma stale wdraża autorskie rozwiązania produkcyjne, zaprojektowała jedyną w Azji maszynę do zbrojenia mufy kablowej typu korytkowego.

Firma posiada kilkadziesiąt referencji dostaw kabli podmorskich do projektów na całym świecie (również w Europie: Portugalia, Hiszpania).

 

Zapraszamy do kontaktu biuro@eneconsulting.pl