FIRMA

Zdjęcie

Eneconsulting zajmuje się sprzedażą wyrobów dla energetyki oraz consultingiem.
Naszą podstawową działalnością jest sprzedaż przewodów, kabli elektroenergetycznych oraz słupów kratowych do inwestycji związanych z modernizacja i budową linii elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć.

Dostarczane przez nas produkty oraz rozwiązania, znajdują zastosowanie w obszarach transmisji, dystrybucji oraz wytwarzania energii elektrycznej.
Eneconsulting oferuje przewody elektroenergetyczne, które charakteryzują się najwyższa jakością i najatrakcyjniejszymi cenami na polskim rynku.

Znalazły one zastosowanie w wielu inwestycjach realizowanych przez PSE S.A, wszystkich spółkach dystrybucyjnych oraz inwestycjach komercyjnych m.in dla energetyki wiatrowej.
Oferowane przewody posiadają wykonane badania typu w akredytowanych laboratoriach oraz certyfikaty zgodności z normami wydane przez Instytut Energetyki w Warszawie.

Poza najwyższa jakością oferowanych produktów, Eneconsulting zapewnia swoim Klientom, wysokie standardy logistyczne, ze szczególnym uwzględnieniem krótkich terminów dostaw oraz właściwego zabezpieczenia transportowanych ładunków.
Profesjonalizm, wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej, zaowocowało współpracą z czołowymi producentami wyrobów dla energetyki zawodowej.

Eneconsulting jest wyłącznym dystrybutorem i agentem m.in. takich firm jak:

Hengtong Optic-Electric Co. Ltd. – producent przewodów I kabli elektroenergetycznych oraz przewodów OPGW i kabli światłowodowych

Karamtara Engineering Ltd. – producent konstrukcji stalowych

MISJA I CELE

Misją Eneconsulting jest promowanie rozwoju gospodarczego, opartego na nawiązywaniu współpracy miedzy podmiotami, wykorzystując rozwiązania dedykowane do poszczególnych projektów, uwzględniającego zasady wzajemnego poszanowania Partnerów. Dewizą naszej działalności jest profesjonalizm i kompleksowość świadczonych usług oraz zaufanie Klienta dla naszych produktów i obsługi. Ciągłe doskonalenie i poszerzanie wiedzy na temat obowiązujących norm, przepisów, standardów i procedur, to stałe zasady naszej działalności, stosowane dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, a także powodzenia realizowanych projektów dla naszych Klientów.

Zdjęcie